Stefan Strzałkowski-Poseł na Sejm RP

Polityka to dla mnie służba drugiemu człowiekowi. Pomimo wielu obowiązków zawsze staram się znaleść czas na bezpośrednią rozmowę. Umów się na spotkanie już dziś.

Premiera spotu wyborczego

2011-09-21 00:00:00


Spot wyborczy, który jest dostępny od kilkunastu dni na stronie domowej Posła, został oficjalnie zaprezentowany mieszkańcom regionu.

Kilkuset mieszkańców Powiatu Białogardzkiego, Świdwińskiego i Koszalińskiego uczestniczyło w spotkaniu z Posłem Stefanem Strzałkowskim. Podczas uroczystej imprezy odbyła się oficjalna premiera spotu wyborczego Parlamentarzysty PIS.

Klip, który internauci mogą oceniać już od kilkunastu dni, został zaprezentowany szerszej publiczności w Sali tanecznej w Ustroniu Miejskim w Białogardzie. Spotkanie poprowadził Zbigniew Raczewski, wieloletni współpracownik Stefan Strzałkowskiego, obecnie Vice Starosta Powiatu Białogardzkiego.

Obecni przedstawiciele władz samorządowych po raz kolejny, jednomyślnie udzielili swojego poparcia Posłowi w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Wszyscy podkreślali osobistą uczciwość oraz olbrzymie doświadczenie Kandydata.

Po oficjalnej części, w trakcie której Poseł cierpliwie odpowiadał na liczne pytania, zebrani zgromadzili się przy jednym stole, gdzie przy poczęstunku kontynuowali spotkanie.


Biuro Poselskie Stefana Strzałkowskiego
ul. Grunwaldzka 25, 78-200 Białogard
tel. 795 111 323, e-mail: posel@stefanstrzalkowski.pl