Polityka to dla mnie służba drugiemu człowiekowi. Pomimo wielu obowiązków zawsze staram się znaleść czas na bezpośrednią rozmowę. Umów się na spotkanie już dziś.

Premiera spotu wyborczego

2011-09-21 00:00:00


Spot wyborczy, który jest dostępny od kilkunastu dni na stronie domowej Posła, został oficjalnie zaprezentowany mieszkańcom regionu.

Kilkuset mieszkańców Powiatu Białogardzkiego, Świdwińskiego i Koszalińskiego uczestniczyło w spotkaniu z Posłem Stefanem Strzałkowskim. Podczas uroczystej imprezy odbyła się oficjalna premiera spotu wyborczego Parlamentarzysty PIS.

Klip, który internauci mogą oceniać już od kilkunastu dni, został zaprezentowany szerszej publiczności w Sali tanecznej w Ustroniu Miejskim w Białogardzie. Spotkanie poprowadził Zbigniew Raczewski, wieloletni współpracownik Stefan Strzałkowskiego, obecnie Vice Starosta Powiatu Białogardzkiego.

Obecni przedstawiciele władz samorządowych po raz kolejny, jednomyślnie udzielili swojego poparcia Posłowi w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Wszyscy podkreślali osobistą uczciwość oraz olbrzymie doświadczenie Kandydata.

Po oficjalnej części, w trakcie której Poseł cierpliwie odpowiadał na liczne pytania, zebrani zgromadzili się przy jednym stole, gdzie przy poczęstunku kontynuowali spotkanie.


Biuro Poselskie Stefana Strzałkowskiego
ul. Grunwaldzka 25, 78-200 Białogard
tel. 795 111 323, e-mail: posel@stefanstrzalkowski.pl