Polityka to dla mnie służba drugiemu człowiekowi. Pomimo wielu obowiązków zawsze staram się znaleść czas na bezpośrednią rozmowę. Umów się na spotkanie już dziś.

Podsumowanie kampanii

2011-10-04 00:00:00


Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Poseł na Sejm RP Stefan Strzałkowski podsumował tegoroczną kampanię wyborczą, oraz odniósł się do czterech lat rządów Platformy Obywatelskiej.


Polacy zasługują na więcej

Celem dzisiejszego spotkania z Państwem jest chęć podsumowania tegorocznej kampanii wyborczej. Chciałbym powiedzieć, iż wszyscy Polacy zasługują na więcej. Na więcej zasługują mieszkańcy dużych i małych miasteczek, na więcej zasługują mieszkańcy wsi. Na więcej zasługuje również nasz region, region zachodniopomorski. Politycy Platformy Obywatelskiej zapowiadają, że zadbają o specjalne traktowanie tej części naszego kraju. Warto więc zapytać, gdzie byli dotychczas? Skoro dopiero w kampanii wyborczej zauważyli, że zachodniopomorskie potrzebuje specjalnego traktowania – podobnego temu ze ściany wschodniej naszego kraju.

Sprawiedliwy rozwój całej Polski.

Prawo i Sprawiedliwość gwarantuje realizację programu, który między innymi gwarantuje taką koncentrację wsparcia Państwa, aby rozwijały się zarówno tereny miejskie – dużych i małych miast, ale także polska wieś. Nasz program gwarantuje również szeroko pojętą solidarność regionów, tzn. że regiony uboższe będą dostawać większe wsparcie. Tak aby nie pogłębiać już istniejących dysproporcji. Koncentracja kapitału w obrębie dużych miast – metropolii jest szkodliwym procesem wsparcia rozwoju regionalnego. Postrzeganie rozwoju regionalnego prezentowane przez PiS gwarantuje także naszemu Białogardowi i Powiatowi Białogardzkiemu szansę na kontynuację rozwoju. Tego oczekują mieszkańcy z którymi spotykałem się podczas tej kampanii. Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję się spotkać. Dziękuję osobom, które pracowały w moim sztabie wyborczym. Dziękuję wielu wolontariuszom, którzy wspierali nas w ostatnich tygodniach.

Polityka jako służba drugiemu człowiekowi.

Moi wyborcy okazując mi olbrzymie poparcie we wszystkich wcześniejszych wyborach, utwierdzali mnie w przekonaniu, że droga którą wytyczyliśmy dla rozwoju naszego regionu jest właściwa i prawidłowa. Nadal chcę jednak Państwu służyć wykorzystując swoje olbrzymie doświadczenie. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Mnóstwo inwestycji i pomysłów wymaga wsparcia i lobbingu na szczeblu parlamentarnym. To główny powód mojego kandydowania. Jako Poseł RP nadal zamierzam walczyć o to, aby mieszkańcy regionu, odczuwali w swoich rodzinach, w swoim otoczeniu, że zachodzące zmiany poprawiają jakość ich życia. Prosząc Państwa o głos oddany na moją kandydaturę mogę zapewnić, że zawsze będę dokładał wszelkich starań, aby to polityka służyła ludziom. Nigdy odwrotnie.

Liczę na Państwa głosy, 9 października. Lista Prawa i Sprawiedliwości, lista nr 1 – pozycja nr 2.


Biuro Poselskie Stefana Strzałkowskiego
ul. Grunwaldzka 25, 78-200 Białogard
tel. 795 111 323, e-mail: posel@stefanstrzalkowski.pl