Polityka to dla mnie służba drugiemu człowiekowi. Pomimo wielu obowiązków zawsze staram się znaleść czas na bezpośrednią rozmowę. Umów się na spotkanie już dziś.

Idź na wybory. Decyduj

2010-10-07 00:00:00


Przez media przetacza się tradycyjnie już debata, czy udział w wyborach ma jakikolwiek sens. Są głosy za, są głosy przeciw. Osobiście uważam, że udział w wyborach ma sens, ale tylko wtedy, gdy ma się na kogo zagłosować. W tym miejscu nie będę robił sobie taniej reklamy. Z resztą chyba każdy polityk uważa, że to on jest najlepszym kandydatem. Nie o tym jednak.

O możliwość swobodnego udziału w wyborach walczyły całe pokolenia Polaków . Doceńmy to. Niech nasza trudna historia będzie zachętą, do ucieleśnienia idei nowoczesnego patriotyzmu. Ważne przy tym, aby wybierać ludzi zaufanych, uczciwych i doświadczonych.

Starajmy się głosować na konkretnego człowieka. Na jego drogę życiową, jego dorobek, czy poważanie wśród ludzi. Prawo i Sprawiedliwość ma na swoich listach wyborczych takie właśnie osoby. Doświadczone, uczciwe, rozumiejące politykę jako służbę drugiemu człowiekowi. Nie kupujmy kota w worku!

Ale póki co, spotkajmy się w niedzielę, przy wyborczych urnach.

Do zobaczenia.


Biuro Poselskie Stefana Strzałkowskiego
ul. Grunwaldzka 25, 78-200 Białogard
tel. 795 111 323, e-mail: posel@stefanstrzalkowski.pl