Stefan Strzałkowski-Poseł na Sejm RP

Polityka to dla mnie służba drugiemu człowiekowi. Pomimo wielu obowiązków zawsze staram się znaleść czas na bezpośrednią rozmowę. Umów się na spotkanie już dziś.

Idź na wybory. Decyduj

2010-10-07 00:00:00


Przez media przetacza się tradycyjnie już debata, czy udział w wyborach ma jakikolwiek sens. Są głosy za, są głosy przeciw. Osobiście uważam, że udział w wyborach ma sens, ale tylko wtedy, gdy ma się na kogo zagłosować. W tym miejscu nie będę robił sobie taniej reklamy. Z resztą chyba każdy polityk uważa, że to on jest najlepszym kandydatem. Nie o tym jednak.

O możliwość swobodnego udziału w wyborach walczyły całe pokolenia Polaków . Doceńmy to. Niech nasza trudna historia będzie zachętą, do ucieleśnienia idei nowoczesnego patriotyzmu. Ważne przy tym, aby wybierać ludzi zaufanych, uczciwych i doświadczonych.

Starajmy się głosować na konkretnego człowieka. Na jego drogę życiową, jego dorobek, czy poważanie wśród ludzi. Prawo i Sprawiedliwość ma na swoich listach wyborczych takie właśnie osoby. Doświadczone, uczciwe, rozumiejące politykę jako służbę drugiemu człowiekowi. Nie kupujmy kota w worku!

Ale póki co, spotkajmy się w niedzielę, przy wyborczych urnach.

Do zobaczenia.


Biuro Poselskie Stefana Strzałkowskiego
ul. Grunwaldzka 25, 78-200 Białogard
tel. 795 111 323, e-mail: posel@stefanstrzalkowski.pl