Stefan Strzałkowski-Poseł na Sejm RP

Polityka to dla mnie służba drugiemu człowiekowi. Pomimo wielu obowiązków zawsze staram się znaleść czas na bezpośrednią rozmowę. Umów się na spotkanie już dziś.

Dziękuję za okazane zaufanie

2011-10-12 00:00:00


Szanowni Państwo!

Dzięki Waszym głosom zostałem ponownie wybrany na Posła Rzeczpospolitej Polskiej. Chciałbym każdemu z Was podziękować za okazane przy urnie wyborczej poparcie dla mojej kandydatury. Bardzo dziękuję za okazane zaufanie! To dla mnie zaszczyt, że będę mógł Państwa reprezentować w polskim Sejmie.

Do tegorocznych wyborów przystępowałem jako poseł VI kadencji. Wiedziałem jak ciężkie i wymagającym przedsięwzięciem są wybory parlamentarne. I tylko dzięki bezinteresownemu wsparciu dziesiątek osób, często młodych, możliwa była realizacja wytyczonego na starcie celu. Mój sukces to także - lub przede wszystkim - Wasz sukces.

Polityka to dla mnie służba drugiemu człowiekowi. Jako Poseł będę dokładał wszelkich starań, aby kontakt z drugim człowiekiem, możliwość pomagania drugiej osobie nadal stanowiły credo mojej działalności publicznej. Wierzę, ponadto, że także Białogard, posiadając swojego przedstawiciela w Warszawie, tylko na tym zyska. To tam w stolicy Polski będę zabiegał o jak najlepszą sytuację regionu i jego mieszkańców. Jeszcze raz serdecznie dziękuje!

Poseł na Sejm RP
Stefan Strzałkowski


Biuro Poselskie Stefana Strzałkowskiego
ul. Grunwaldzka 25, 78-200 Białogard
tel. 795 111 323, e-mail: posel@stefanstrzalkowski.pl