Polityka to dla mnie służba drugiemu człowiekowi. Pomimo wielu obowiązków zawsze staram się znaleść czas na bezpośrednią rozmowę. Umów się na spotkanie już dziś.

Dziękuję za okazane zaufanie

2011-10-12 00:00:00


Szanowni Państwo!

Dzięki Waszym głosom zostałem ponownie wybrany na Posła Rzeczpospolitej Polskiej. Chciałbym każdemu z Was podziękować za okazane przy urnie wyborczej poparcie dla mojej kandydatury. Bardzo dziękuję za okazane zaufanie! To dla mnie zaszczyt, że będę mógł Państwa reprezentować w polskim Sejmie.

Do tegorocznych wyborów przystępowałem jako poseł VI kadencji. Wiedziałem jak ciężkie i wymagającym przedsięwzięciem są wybory parlamentarne. I tylko dzięki bezinteresownemu wsparciu dziesiątek osób, często młodych, możliwa była realizacja wytyczonego na starcie celu. Mój sukces to także - lub przede wszystkim - Wasz sukces.

Polityka to dla mnie służba drugiemu człowiekowi. Jako Poseł będę dokładał wszelkich starań, aby kontakt z drugim człowiekiem, możliwość pomagania drugiej osobie nadal stanowiły credo mojej działalności publicznej. Wierzę, ponadto, że także Białogard, posiadając swojego przedstawiciela w Warszawie, tylko na tym zyska. To tam w stolicy Polski będę zabiegał o jak najlepszą sytuację regionu i jego mieszkańców. Jeszcze raz serdecznie dziękuje!

Poseł na Sejm RP
Stefan Strzałkowski


Biuro Poselskie Stefana Strzałkowskiego
ul. Grunwaldzka 25, 78-200 Białogard
tel. 795 111 323, e-mail: posel@stefanstrzalkowski.pl